Audacious

Audacious-i BIOGRAAFIA

Oli kevad, kui Audacious sai esimest korda kokku kolmeliikmelisena: Rait, Roby ja Artjom. Artjom ja Roby hakkasid oma lugusid mängima, mis nad olid varem välja mõelnud, kuid Raidile ei istunud see stiil. Peale mõnda proovi pandi muusikastiil paika ning otsustati teha midagi Rock/Alternatiivi taolist.
Mõni aeg hiljem tõi välja Rait idee, et oleks bändi tarvis teist kitarristi ning otsustati kutsuda Tanel, kes liitus nendega kevade lõpus. See oli ka loogiline asjade käik, sest tal ja Raidil oli ammu mõttes teha koos bänd. Peale neid sündmusi hakkasid tekkima vaikselt enda kirjutatud lood ning proovid edenesid hästi. Aja jooksul hakati üksteisega harjuma ning ainus probleem oli see, et bändil polnud lauljat. Esialgu kutsuti bändi Roby ja Artjomi tuttav, kuid peale mõnda proovi selgus, et ta on liiga nõrga häälega ning talle tundus see stiil liiga karm ja ta loobus.
Poisid olid tükk aega ilma lauljata ja mõtlesid, kes võiks olla huvitatud. Raidil lõi pähe, et on teinud kunagi koos Lauriga koolis veidi bändi. Lauri sobis väga hästi, sest tal on lavakogemust ja tugev hääl, mida just vaja lähebki. Peale Lauri kohalkäiku oli ta väga huvitatud sellest bändist ja koostöö klappis.
Bänd sai terves koosseisus kokku 07.09.2008 – Artjom, Lauri, Rait, Roby ja Tanel. Võrreldes viimaseid proove esimestega, on bänd väga kõva arengu edasi teinud. Nüüd aga läks Audacious’e laulja ajateenistusse ning veedab seal rõõmsalt aega, õnneks oli Raidil uus või ”asendus” laulja välja valitud ja ära räägitud. Uueks lauljaks osutus Alari, tema astus meie bändi ametlikult esimeses bändiproovis 05.06.2009 ning proovid edenevad siia-maani hästi. Alaril on samuti hea hääl ja hea viisi pidamine kuigi hääle pole nii tugev kui Lauril, selle eest on alaril hääletooni ulatus suurem ;) Audacious Rock’s! :D


Viimati muudetud: juuli 17, 2009

Audacious-i PLAADID


Lisa plaat
'Kättemaks' LP
'Kättemaks' LP

1. juuni 2009

Audacious-i muusikavideod

Lisa video
Happy
Audacious – Happy

Mida arvad artistist Audacious Sina?


You must be logged in to post a comment.

Ansambli Audacious liikmed


Rait Laud - Trumm
Tanel Laud - Kitarr
Artjom Sebaršov - Kitarr
Karl Robert Saaremäe - Bass
Lauri Linntamm - Vokaal

Audacious

ERROR: Could not load XML file