Chalice – Hitimeistrid

Jaga sõpradega

Mida arvad artisti Chalice loost "Hitimeistrid" Sina?


You must be logged in to post a comment.

Chalice – HitimeistridHitimeistrid

Aasta:


Chalice – Hitimeistrid sõnad

On huvitav lugu nende lugudega, ise teed ja teed ja ei mõtlegi hiti tegemise pääle ja oh imet, kui vahel juhtub seda, aga mul on mõned niiöelda kolleegid, kes oma lood tegid ka armastuse pärast, aga raha vastu, euroharff mängib nende orkestris, muidugi on neil mõned projektid huvitavad ka, eks peabki mõtlema mis võib küll publik arvata, kui see on su tähtsam töö, aga las ma räägin, sa ju tead seda muusikapala, mis käib nii, et ************ vat mul on see laul täitsa böö, aga klubis kohustuslik ja ma kohkusingi, kui ühel peol olin noh natukene napsune, ja dj Möls pani sellele nõela alla ja see pornobiit võttis mu automaatselt nagu roboti kellele on signaal antud, et imelik, et kui tahax ka olla su lemmikansambel, et kui mängitakse keerad kohe heli põhja nagu tõnisson parve, et siis milliseid laule tasuks teha, et kõlaks paremalt, lihtne sõnum täis kaasakisamiskohti ja muu mart sander ka

Ref.:2X: Hitimeistrid ( hitimeistrid), teevad tööd ( teevad tööd ), taovad tulist hitti ( tõff tõff tõff ), päeval ööl ( päeval ööl )

Mina ei tea, kes valis aasta hiti, sest kui nexus esines rahval lava ees oli pohhui ja vipiruumis kuulsin, kuidas vipid, eesti meelelahutuse koorekiht rääkisid nei taga, ütlesid, et kaks tükki seal bändis on pandavad ja üks on panda, jaaaaaa, eks see ole populaarsuse hind kuigi must räägiti rohkem head kui neist siiski raadiod mängivad rohkem neid kui mind, mitte, et ma hooliks, aga rispekt on kena ju, eriti kui mu väiksele vennale meeldivad näiteks Ninjad rohkem kui oma venna muss. Edgarile ka ja see ei ole nüüd põhjus miks keskerakonda mitte valida. Tegelen hobiga ja ei pea lääne helinippe matkima, vahest tsekin, kuda need eesti muusikud oma tööd teevad on sitt või ei, aga keskmine rahvas lihtsalt sööb seda, maitse üle ei vaidle ja see on nii arusaadav nagu pimedate raamat, mis on võetud videolinti ja pandudviipekeelsed subtiitrid alla. Jäägu mu vabadus öelda, et mul ei meeldi Hannahi inisemine, aga samuti seda, et Ines on ikka hullult ilus inimene.

Ref:2X: Hitimeistrid ( hitimeistrid), teevad tööd ( teevad tööd ), taovad tulist hitti ( tõff tõff tõff ), päeval ööl ( päeval ööl )

Yo, just valmis ehtne hitt. Enne kui selle EMTle ära müün, ütlen autorikaitsele, et see ei meenuta üldse entel tentelit. Ja kui siis millest mure? Palju sellest maailma muusikastki nii midagi väga uut tuleb? Kõik muutused on üks restaureerimine ja see, kuidas segatakse erinevaid kultuure ja kui sa tead, et ikka pead hitti tegema, siis on ikka väga suur surve. Nii, et nüüd helistan Tanel Tatterile, et kas tekib hittitunne ja kui tema ei tea on mul ka Ines Karu number, et kontrollida üle. . Edasi panen plaadi kaanepeale kleepeka, et see sisaldab mega- giga hitti nimega " Hitimeistrid ". Emad, isad rivvi CD centri ja kogu selle pulli jaoks läks aint mingi paberitükk ja pliiats ja keegi väike laps jäi oma mänguasjast ilma. Tädi Rutt ei näinud pealt. Edasi teeb kõik mu plaadifirma. Eks siis näis- äkki saan uuel aastal jälle muusikaauhinna. Tead küll ma ei näe hea välja ja pimedas ei helenda nii, et ei jää muud üle kui pean lihtsalt head musa tegema.

Ref: Hitimeistrid ( hitimeistrid), teevad tööd ( teevad tööd ), taovad tulist hitti ( tõff tõff tõff ), päeval ööl ( päeval ööl )


Ja ei ole seda muusikat meile vaja

<
See video lisati lehele Tuesday 10 March, 2009 Tõmba artisti Päris Anny Hitimeistrid alla Päris Anny - Hitimeistrid .mp3 download Hip Hop Muusikavideod Hitimeistrid lyrics can be found here Siit saad lugeda Hitimeistrid sõnad ja vaadata selle loo videot
Lugu valmis aastal
Seda videot on vaadatud juba


Vaata artisti Päris Anny profiili