Crux – Päikselisem pool

Jaga sõpradega

Üks arvamus

  • HinneEi hinnanud
    Zulfiqar


    We were at Soul Food Books, streaming live video it was very cool, to be brsidcaotang to the world. Our site got some hits, we tweeted, facebooked, and we were happy. Did you know? .that ANYONE can ride in this race .yes, if you are in Sweden, India, or Africa, and you want to sign up to RACE please come on over be the first to sign up from your country. See you soon,Kelly

Mida arvad artisti Crux loost "Päikselisem pool" Sina?


You must be logged in to post a comment.

Crux – Päikselisem poolPäikselisem pool

Crux – Päikselisem pool sõnad

Viska masenduse mõtted nurka ,

nende koht ei ole sinu südames ,

pole mõtet oma elu üle kurta see on sinu ainulaadne võimalus .

Kui sa küllalt kaua oled elu vaadand ,

läbi toonitatud päikseprillide,

ning sul kõige kohta negatiivne hinnang ,

siis võib viga olla vales valguses .

Ref : Sa võta klaasid eest ja vaata teiselt küljelt , igal asjal on ka päikselisem pool , nii sa mõne aja pärast juba tunned sa tunned ,et on kõige taga eriline hool . Eriline hool .

Muremõtted on kui tüütud rongaparved , mis su rõõmuraasud ära nokivad , plas nad lendavad , kuid oelma pead valvel ,et sa pesa neil ei laseks punuda .

Ref : Sa võta klasid eest ja vaata teiselt küljelt,igal asjal on ka päikselisem pool , nii sa mõne aja pärast juba tunned sa tunned ,et on kõige taga eriline hool . Eriline hool .

Lase valgus oma südamesse tulla , las see valgustab su igapäeva teed ja sa näed ,kui võrratu võib elu olla ja , kuio eriline oled ise veel .

Ref : Sa võta klasid eest ja vaata teiselt küljelt,igal asjal on ka päikselisem pool , nii sa mõne aja pärast juba tunned sa tunned ,et on kõige taga eriline hool .

Eriline hool .

:)

<
See video lisati lehele Tuesday 10 March, 2009 Tõmba artisti Vennaskond Päikselisem pool alla Vennaskond - Päikselisem pool .mp3 download Muusikavideod Pop Päikselisem pool lyrics can be found here Siit saad lugeda Päikselisem pool sõnad ja vaadata selle loo videot
Lugu valmis aastal
Seda videot on vaadatud juba


Teised lood, mis on väärt kuulamist