Georg Ots – Maailm samme täis

Jaga sõpradega

Mida arvad artisti Georg Ots loost "Maailm samme täis" Sina?


You must be logged in to post a comment.

Georg Ots – Maailm samme täisMaailm samme täis

Aasta: 1969


Georg Ots – Maailm samme täis sõnad

Maailm samme täis... Kord on minek, algav tee, kord on tulek kaugelt see. Maailm samme täis... Otsin sinu samme neist, leian aga miljon teist. Ööks murenes päev ja mööduv lõplik näis. Viimne samm sul hävines udus läksid ja mulle vaikus vaid jäi. Kuid sa tuled õige pea ning kui südames mul ringi käid, on taas maailm samme täis.

----------------

Ahto Veerme
Heldur Karmo

<
See video lisati lehele Sunday 29 November, 2009 Tõmba artisti Turist Maailm samme täis alla Turist - Maailm samme täis .mp3 download Muu muusika Muusikavideod Maailm samme täis lyrics can be found here Siit saad lugeda Maailm samme täis sõnad ja vaadata selle loo videot

Rumal Magu sai tehtud Maidela Tõnissoni saate jaoks(kas mitte vaata kööki vmt), saate tegijate soovil. Tegu oli ansambli Suveniir paroodiaga. Sõnades on viidatud on nii loole "Mandoliinid öös" kui ka bändi liidri suurele kõhule. Viis tuleb Suveniiri loost "Ära unusta mind", mis on tegelikult ühe vene loo cover. Saate läbivaatamisel sattusid telemaja fuajeest läbi minema toonased tv juhid eesotsas Voldemar Lindströmiga ja lõik Turistiga pandi kohe keelu alla. Kas see üldse kunagi eetrisse jõudis ei ole ka asjaosalistele endile teada. Kuuldus juhtunust jõudis ka Suveniiri juhtkonna kõrvu, kes nõudsid selle pila lähemat uurimist. Au haavamiseks lugesid nad seda ilmselt selle pärast, et Suveniir oli laialdast tunnustust leidnud ansambel, parodeerija Turist aga põlu all. Lindistatud on lugu Heliloojate majas, salvestas Alar Kotkas( Monitor,2 Quik Start).


Lugu valmis 1969 aastal
Seda videot on vaadatud juba


Teised lood, mis on väärt kuulamist