Liisi Koikson – Väike järv

Jaga sõpradega

5 kommentaari

 • HinneEi hinnanud
  Toomas


  Lugu väljendab nagu paigaldeisu südames. Olen paigal.. ja näen kuidas kõik sibavad ümberringi. Miks Keegi mind ei näe.. minu hingelist läheduse vajadust. Igatsus H läheduse järele. Inimestega suhtlemisel tagasisidena nad ainlt puudutavad mu südant, aga sügavuti ei julge keegi minna ja ennast avada. Sisimas tean Keda vajan aga edasiliikumiseks on veel midagi vaja teha.. Süda on veel soe ja kaitstud külma eest..kuid kui kaugel asub loobumine??:)
  Liisi armasus ja läbi laulu väljendus liigutab mu südant juba aastaid. Kuid kas õpin ka mina ennast piisavalt väljendama..??:) Mis ma nüüd tegin:)
  Kallistan, Toomas

  • Hinne55555
   ethel-emily


   Mule meeldib see laul.Ma ei oska kindlasdi nii palju kirjudada selle laulu kohta kui Toomas.Aga kui vana on Liisi Koikson seda ma ka ei tea aga oleks muidu hea teada ma arvan et kuskil 20-30 vahel ta kintlasti on. Ma olen juba nii palju juba kirjutand ma valetasin et ma ei oska kirjudada aga ma ei teadnud ju.Ma anagsin 4 ja pool punkti aga ei sa anda.Ta pole maailma ilusaim laul aga ilus laul on ta muidu ikka.Ma ei tea võib olla mõne inimese jaoks on see laul maailma ilusaim laul aga minu jaoks ei.Aga ta pole kõike ullem ka.Ma pole teda nii näost näku näinud aga telekas ja arvutis olen ma näinud aga ma pole muidu telekas ja arvutis ka nii õutsalt teda näinud.Arvutis ei ole ma teda pea aegu ültse näinud ja telekas ka pea aegu ültse näinud.

   • HinneEi hinnanud
    Erx


    Liisi on mulle alati hinge läinud, kui sügava tunnetusega naine. See lugu ainult süvendas seda mõju. Armastust ja vabadust talle.

    • HinneEi hinnanud
     maits


     võiksin vajuda sellesse laulu, kogu see lugu voolab minust läbi. Armastu, igatsus… proovimine, võitmine ja kaotamine käivad käsikäes. Avada oma süda, tähendab olla vaba armastama
     P.S Toomas, kes kindlasti on see hingesugulane olemas ;)

     • HinneEi hinnanud
      Andreia


      a friend of mine rang to tell me they had a good news. me, tknihnig perhaps it might be a 3rd child, nope,an AGA was the new and latest member snapped up for a mere six pence due to the fact that it was a floor model and also electric which is what they have – so – I have yet to go and see it and taste something whipped up and baked from within. I do love them, they have a vintage modern look.Great kitchen by the by!

     Mida arvad artisti Liisi Koikson loost "Väike järv" Sina?


     You must be logged in to post a comment.

Liisi Koikson – Väike järvVäike järv
Hinne55555

Aasta:


Liisi Koikson – Väike järv sõnad

Minu sügavust pole keegi mõõtnud veel,
kaldaid kumeraid varjab roogude tihe loog.
Taeva peegeldus isemoodi on iga kord,
talveks külmuda pole osanud veel ma.

Tuule virvendus vahel rahutuks mind teeb,
rõõmus kurbus on minu sügavas selges vees.
Tormi tulemist loodan küll, kuid kardan ka,
loodan kunagi jõgi alguse must saab.

Ootan veel ja kogun vett kuni järveks saan,
ainsaks järveks joodavaks, keset kuiva maad.
Las siis lilled õitsevad, kui neil aega on,
las siis kalad ujuvad, kui neil ruumi on.

<
See video lisati lehele Tuesday 10 March, 2009 Tõmba artisti Kelly Tomson Väike järv alla Kelly Tomson - Väike järv .mp3 download Jazz Muusikavideod Väike järv lyrics can be found here Siit saad lugeda Väike järv sõnad ja vaadata selle loo videot
Lugu valmis aastal
Seda videot on vaadatud juba


Teised lood, mis on väärt kuulamist