Onu Bella

Ma võtsin viina , Seksikas poiss , Fiat ja Panemise laul.&hl=en&fs=1&rel=0&color1=0xd6d6d6&color2=0xf0f0f0&autoplay=0&fmt=22&showinfo=0">Ma võtsin viina , Seksikas poiss , Fiat ja Panemise laul.&hl=en&fs=1&rel=0&color1=0xd6d6d6&color2=0xf0f0f0&autoplay=1&fmt=22&showinfo=0" wmode="opaque" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allownetworking="internal" allowfullscreen="true" width="640" height="480">
Jaga sõpradega

7 kommentaari

 • Hinne33333
  Anonüümne


  Kui täpsem olla, siis Onu Bella tegutses kuskil 1995. aastani! 1990 löpetas ehk Öörahu. Fiati lugu on kindlasti kuskilt hilisematest aastatest, vist 1994.

  • Hinne55555
   arik markna


   YKS EESTI PARIMAID OMAL AJAL JA KOIGE PAREM ON LOBUTARE

   • HinneEi hinnanud
    J.S.


    Mäletan, kui Onu Bella avalikuse ette ilmus oli see miskit väga pööraselt julget ja erilist. Müts maha Onu Bella ees minu poolt! Respekt!

    • Hinne55555
     ARIK


     Kui oleks võimalust ja Igoril tahtmist,küll oleks leelotamist.Igor oli mu poja ÕPS.Ja kus juures mitte kõige sitem.

     • Hinne55555
      R.R


      Müts maha Onu Bella ees väga hea ja maheda häälega laulja, ja tema eluloo raamat ma võtsin viina ka see on väga hea soovitan osta raamatupoodidest:)

      • HinneEi hinnanud
       miikael


       wäga kõwa TEGIJA,a kus nyyd on:(

       • HinneEi hinnanud
        :))


        wead puuduwad.minu lemmik läbi aegade.kahju ainult ,et lõpetas:(

       Mida arvad artistist Onu Bella Sina?


       You must be logged in to post a comment.

Onu BellaMa võtsin viina , Seksikas poiss , Fiat ja Panemise laul./default.jpg" alt="" title="" />
Hinne4.54.54.54.54.5

Onu Bella sõnad

Sellele loole pole sõnu veel lisatud.
Kui oskad aidata siis
kirjuta sõnad allolevasse kasti
ja me lisame need lehele õige pea.

<
See video lisati lehele Wednesday 26 February, 2020 Tõmba artisti Metsatöll Pass-pass alla Metsatöll - Pass-pass .mp3 download Muusikavideod Pop Rock Pass-pass lyrics can be found here Siit saad lugeda Pass-pass sõnad ja vaadata selle loo videot

Metal bändi Eestist Metsatöll on ametlikult algatatud uue ühtse ja video laul Ainult Bravery mis oli osa tema tulevane album AiO sildi all on Spinefarm Records album tuleb välja 3. märtsil Eestis ja Soomes .

Bänd pakub eriväljaandes ketas ainult 2000 eksemplari ilmub digitaalse pack sisaldab Disk 14 uute laulude, 16 lehekülge õppevahend lyrics ja plakatite ja kaartide poolt allkirjastatud bänd. Album saab eelnevalt tellida veebilehel bänd.

Ainult Bravery uus video saab alla laadida veebilehel bänd. Vastavalt kommentaarid bänd: meil oli idee video aastal 2004, kui ma rääkima kunstnik Jüri Arrak, mida oleks katta oma albumisse. Video kasutab Suur Tõll animatsioon põhineb muistend kangelane Eestis loodud Tallinnfilm 1980 tööga Jüri Arrak kunst, kirjaliku ja lavastaja Rein Raamat. Salvestamise ja redigeerimise stseene tehtud Villem Tarvos tänapäeva.


Lugu valmis aastal
Seda videot on vaadatud juba


Vaata artisti Metsatöll profiili