Tajo Kadajas – Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad)

Jaga sõpradega

Mida arvad artisti Tajo Kadajas loost "Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad)" Sina?


You must be logged in to post a comment.

Tajo Kadajas – Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad)Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad)

Tajo Kadajas – Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad) sõnad

Sellele loole pole sõnu veel lisatud.
Kui oskad aidata siis
kirjuta sõnad allolevasse kasti
ja me lisame need lehele õige pea.

<
See video lisati lehele Saturday 25 July, 2009 Tõmba artisti Metsatöll Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad) alla Metsatöll - Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad) .mp3 download Muusikavideod Pop Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad) lyrics can be found here Siit saad lugeda Armunud nagu teismeline (6/8 ballaad) sõnad ja vaadata selle loo videot

Metal bändi Eestist Metsatöll on ametlikult algatatud uue ühtse ja video laul Ainult Bravery mis oli osa tema tulevane album AiO sildi all on Spinefarm Records album tuleb välja 3. märtsil Eestis ja Soomes .

Bänd pakub eriväljaandes ketas ainult 2000 eksemplari ilmub digitaalse pack sisaldab Disk 14 uute laulude, 16 lehekülge õppevahend lyrics ja plakatite ja kaartide poolt allkirjastatud bänd. Album saab eelnevalt tellida veebilehel bänd.

Ainult Bravery uus video saab alla laadida veebilehel bänd. Vastavalt kommentaarid bänd: meil oli idee video aastal 2004, kui ma rääkima kunstnik Jüri Arrak, mida oleks katta oma albumisse. Video kasutab Suur Tõll animatsioon põhineb muistend kangelane Eestis loodud Tallinnfilm 1980 tööga Jüri Arrak kunst, kirjaliku ja lavastaja Rein Raamat. Salvestamise ja redigeerimise stseene tehtud Villem Tarvos tänapäeva.


Lugu valmis aastal
Seda videot on vaadatud juba


Vaata artisti Metsatöll profiili